Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği
Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği
Dosya Bulunamadı..
ECDADA MİNNET BORÇLUYUZ
ECDADA MİNNET BORÇLUYUZ
Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Rasim Fırat, Çanakkale Zaferi’nin 105’inci yıldönümünde yayınladığı mesajında, varoluş mücadelesi veren ecdada minnet borçlu olduğumuzu anımsattı. Yaklaşık 300 bin kahraman askerimizin şehit...
18 Mart 2020 12:08
Font1 Font2 Font3 Font4

Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Rasim Fırat, Çanakkale Zaferi’nin 105’inci yıldönümünde yayınladığı mesajında, varoluş mücadelesi veren ecdada minnet borçlu olduğumuzu anımsattı.

Yaklaşık 300 bin kahraman askerimizin şehit olduğu, Türk’ün gücünü tarihe altın harflerle yazdıran Çanakkale Zaferi’nin 105’inci yılı tüm yurtta çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Dünya tarihine damga vuran Çanakkale Deniz Zaferinin, Türk insanının fedakarlığın doruk noktasına ulaşmasıyla elde edildiğini dile getiren ESOB Başkanı Rasim Fırat, “Anadolu’nun her yerinden gelen kahramanlarımız, birlik ve beraberlikleriyle Türk’ün gücünü tüm dünyaya göstermiş, tarihin seyrini değiştirmiş ve unutulmaz bir destan yazmıştır. Bu mukaddes toprakların korunması için ecdadımızın gösterdiği kahramanlık asla unutulmayacaktır. Şehit kanlarıyla sulanan bu toprakları bizlere vatan diye bırakan atalarımıza minnet borçluyuz. Bu düşüncelerle 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferini kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve aziz şehitlerimizi saygı ve duayla anıyoruz. Ruhları şad olsun” dedi.


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa