Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği
Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği
Dosya Bulunamadı..
Esnafa kredi kolaylığı
Esnafa kredi kolaylığı
Erzurum Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (ESOB), Yapı Kredi Bankası’yla kredi protokolü imzaladı. Protokole göre Birliğe üye tüm esnaflar istemeleri halinde uygun faiz ve oranlarda kredi kullanabilecekler. Erzurum Esnaf ve...
22 Mayıs 2013 10:30
Font1 Font2 Font3 Font4

Erzurum Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (ESOB), Yapı Kredi Bankası’yla kredi protokolü imzaladı. Protokole göre Birliğe üye tüm esnaflar istemeleri halinde uygun faiz ve oranlarda kredi kullanabilecekler.

Erzurum Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği, kredi protokolü bulunan bankalar listesine Yapı Kredi’yi de ekledi. ESOB Başkanı Rasim Fırat’ın girişimleri sonucu Yapı Kredi Bankası Cumhuriyet Şubesi’yle ‘kredi protokolü’ imzalandı. Esnaf Sarayı’nda gerçekleşen imza törenine ESOB Başkanı Rasim Fırat, Yönetim Kurulu Üyeleri, Yapı Kredi Bankası Cumhuriyet Şubesi Müdürü Nalan Oğuz ve Ticaret Portföy Yöneticisi Ertan Güllüce katıldı. Protokol gereği birliğe üye olan tüm esnaf ve sanatkârlar istemeleri halinde uygun faiz ve oranlarda Cumhuriyet Şubesi’nden kredi kullanabilecekler. Protokole imza atan ESOB Başkanı Rasim Fırat, “Esnaf ve sanatkârımız için bir alternatif daha oluşturduk. Ekonominin can damarı olan esnaf ve küçük işletmelere yapılacak her türlü destek ülke ekonomisine ivme kazandıracaktır” dedi.


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa