Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği
Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği
Dosya Bulunamadı..
ESOB Başkanı Fırat: Daha da kenetleniyoruz.
ESOB Başkanı Fırat: Daha da kenetleniyoruz.
Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Rasim Fırat, Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında, bayramların milli birlik, beraberlik dayanışma, sevgi ve saygı kavramlarının en yoğun yaşandığı günler olduğunu anımsattı....
23 Ekim 2012 10:36
Font1 Font2 Font3 Font4

Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Rasim Fırat, Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında, bayramların milli birlik, beraberlik dayanışma, sevgi ve saygı kavramlarının en yoğun yaşandığı günler olduğunu anımsattı.

Erzurumluların ve kent esnafının Kurban Bayramı’nı kutlayan Başkan Rasim Fırat, dini bayramların hoşgörünün egemen olduğu özel günler olduğunu dile getirdi.

Bayramların insanı insan yapan değerlerin yaşanmasına fırsat tanıdığını kaydeden Başkan Fırat, “Gücünü birlik ve beraberlikten alan Türk milleti, böylesine önemli günlerde birbirine daha da kenetlenmektedir. İdrak edeceğimiz Kurban Bayramı’nın tüm İslam alemine, iş dünyasına ve üyelerimize kutlu olmasını, aileleri ile birlikte sağlıklı ve mutlu nice bayramlara ulaşmasını diliyorum” dedi.


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa