Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği
Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği
Dosya Bulunamadı..
ESOB’a Halkbank jesti
ESOB’a Halkbank jesti
Halkbank Genel Müdürlüğü, Erzurum Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Rasim Fırat’ın talebi üzerine Esnaf Sarayı girişine bankamatik kurdu. Kentin en yoğun yerlerinden biri olan Gez Mahallesi’ndeki yeni bankamatik...
3 Temmuz 2014 12:26
Font1 Font2 Font3 Font4

Halkbank Genel Müdürlüğü, Erzurum Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Rasim Fırat’ın talebi üzerine Esnaf Sarayı girişine bankamatik kurdu. Kentin en yoğun yerlerinden biri olan Gez Mahallesi’ndeki yeni bankamatik hem esnafa hem de vatandaşlara büyük kolaylık sağladı.

Halk Bankası Genel Müdürlüğüne atandıktan sonra geçtiğimiz haftalarda Erzurum’a gelen Ali Fuat Taşkesenlioğlu ESOB Başkanı Rasim Fırat’ın bankamatik isteğini yerine getirdi. Genel Müdür Taşkesenlioğlu’nun talimatıyla Gez Mahallesi’nde bulunan Esnaf Sarayı’nın girişine bankamatik konuldu. Kentin en yoğun alanlarından biri olan Gez Mahallesi’ndeki yeni bankamatik hem esnaflara hem de vatandaşlara büyük kolaylık sağladı. ESOB Başkanı Rasim Fırat, “Gez mahallesi hem vatandaş yoğunluğu hem de Birlik binamızın bulunması nedeniyle esnafımızın sıkça uğradığı bir yer. Bu nedenle hemşehrimiz olan Genel Müdürümüz Ali Fuat Taşkesenlioğlu’ndan Esnaf Sarayı’na bir bankamatik kurdurmasını istemiştik. Sağolsun hem kendisi hem de bölge müdürümüz Mücahit Yıldırım, konuyla yakından ilgilendiler ve kısa sürede Esnaf Sarayı’na bir bankamatik kurulumunu sağladılar. Esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza bu noktada kolaylık sağlayan Halk Bankası Genel Müdürü Ali Fuat Taşkesenlioğlu ve çalışanlarına yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

 

 

 


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa