Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği
Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği
Dosya Bulunamadı..
ESOB’da istişare toplantısı
ESOB’da istişare toplantısı
ESOB Başkanı Fırat: Tahriklere kapılmayın Erzurum Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (ESOB) ‘Başkanlar Kurulu İstişare Toplantısı’nı gerçekleştirdi. Son günlerde yaşanan olaylara dikkat çeken Başkan Fırat, tahriklere kapılmayın uyarısında bulundu. Sorunlar...
12 Ekim 2014 14:51
Font1 Font2 Font3 Font4

ESOB Başkanı Fırat: Tahriklere kapılmayın

Erzurum Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (ESOB) ‘Başkanlar Kurulu İstişare Toplantısı’nı gerçekleştirdi. Son günlerde yaşanan olaylara dikkat çeken Başkan Fırat, tahriklere kapılmayın uyarısında bulundu. Sorunlar ve çözüm önerilerinin görüşüldüğü toplantıda bir de sürpriz vardı. Oda başkanları yeni yaşına giren ESOB Başkanı Rasim Fırat’ın doğum gününü yaş pastayla kutladı.

Tortum Yolu üzerindeki Arzum Balık tesislerinde düzenlenen Başkanlar Kurulu İstişare Toplantısı’na ESOB Başkanı Rasim Fırat, Yönetim Kurulu Üyeleri, ilçe oda başkanları ve Genel Sekreter Cüneyt Acır katıldı. Toplantıda konuşan ESOB Başkanı Rasim Fırat, son günlerde yaşanan olaylara dikkat çekerek, “Ülkemiz şu an hakikaten zor bir dönemden geçiyor. Akşamları televizyon izlemek istemiyoruz. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak çok üzülüyorum. Cenab-ı Allah Müslüman alemine, ülkemize birliğimizi beraberliğimizi devam ettirmesini nasip etsin. Hem içeride hem dışarıda düşmanlarımız var, Allah bu düşmanlarımıza fırsat vermesin, kardeşliğimizi de dostluğumuzu da bozdurmasın. Bizler sivil toplum kuruluşu olarak bir kitleyi temsil ediyoruz. Bu nedenle bizlere de çok büyük görevler düşüyor. Tahriklere kapılmamız lazım. Bizim üzerimizde büyük oyunlar oynanıyor, bizleri sokağa çekmeye çalışıyorlar. Düşmanlarımız çevremizi sarmış ve huzurumuzu bozmaya çalışıyorlar” dedi.

Başkan Fırat ayrıca oda çalışmaları konusunda titiz davranmalarını istediği başkanlarla sorunlar ve çözüm önerileri hakkında görüş alışverişinde bulundu. Toplantının sonunda oda başkanları yeni yaşına giren Başkan Fırat’ın doğum gününü yaş pastayla kutladı.

 


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa