Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği
Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği
En Çok Görüntülenenler
ESOB’dan Başkent çıkarması

Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı (ESOB) Rasim Fırat ve yönetim kurulu üyeleri Ankara’ya çıkarma yaptı. Çeşitli Bakanlıklarla görüşmeler yapan ESOB heyeti, kent esnafının sorunlarını bir kez daha Başkent’e taşıdı. ESOB Başkanı Rasim Fırat’ın öncülüğünde Ankara’ya giden yönetim kurulu üyeleri çeşitli temaslarda bulundu. Lokantacılar Odası Başkanı Zeki Pınar, Oto Tamirciler Odası Başkanı Fatih Çiftçi, […]

Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı (ESOB) Rasim Fırat ve yönetim kurulu üyeleri Ankara’ya çıkarma yaptı. Çeşitli Bakanlıklarla görüşmeler yapan ESOB heyeti, kent esnafının sorunlarını bir kez daha Başkent’e taşıdı.

ESOB Başkanı Rasim Fırat’ın öncülüğünde Ankara’ya giden yönetim kurulu üyeleri çeşitli temaslarda bulundu. Lokantacılar Odası Başkanı Zeki Pınar, Oto Tamirciler Odası Başkanı Fatih Çiftçi, Demirciler Odası Başkanı Zekai Kaplan, Otel ve Kahveciler Odası Başkanı Seyfettin Saka, Oltu Şoförler Odası Başkanı Samih Türkan, Sıhhi Tesisatçılar Odası Başkanı Fatih Kantar, Hınıs Esnaf Odası Başkanı Faruk Atalay, Kasaplar Odası Başkanı Kenan Ejder, ESOB Genel Sekreteri Cüneyt Acır’ın katıldığı görüşmelerde kent esnafının çözüm bekleyen sorunları gündeme getirildi. Başkan Rasim Fırat ve yönetim kurulu üyeleri daha sonra İçişleri Bakanı Efkan Ala’yı makamında ziyaret etti. Kent sorunlarının tartışıldığı görüşmelerin ardından ESOB heyeti, Erzurum eski Valisi İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Sebahattin Öztürk’ün makamına geçti. Erzurum’u yakından tanıyan bir isim olan Sebahattin Öztürk ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ankara’da ki görüşmelerin esnaflar adına olumlu sonuçlanacağına inandığını belirten ESOB Başkanı Rasim Fırat da, “Esnafımızın sorunlarını bir kez daha Ankara’ya taşıdık ve sorunlarımızın çözümü için destek istedik. Hem konfederasyon hem de ilgili Bakanlıklar nezdinde yaptığımız görüşmeler bir hayli olumlu geçti. Desteklerini bizlere her zaman hissettiren Sayın Bakanımız Efkan Ala ve eski Valimiz Sebahattin Öztürk’ü de ziyaret ederek hasret giderdik” dedi.

 Benzer Galeriler

Yukar Geri Ana Sayfa