Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği
Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği
Dosya Bulunamadı..
ESOB’TA MAKSİMUM ÖNLEM
ESOB’TA MAKSİMUM ÖNLEM
Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) Korona Virüse karşı bir dizi önlem aldı. Birliğin tüm noktalarında dezenfekte çalışması yapılırken, Başkan Rasim Fırat, “Süreci yakından takip ediyor ve devletimizin aldığı...
20 Mart 2020 11:37
Font1 Font2 Font3 Font4

Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) Korona Virüse karşı bir dizi önlem aldı. Birliğin tüm noktalarında dezenfekte çalışması yapılırken, Başkan Rasim Fırat, “Süreci yakından takip ediyor ve devletimizin aldığı önlemleri harfiyen yerine getiriyoruz” dedi.
Çin’de başlayıp dünyaya yayılan korona virüsünün Türkiye’ye sıçramasının ardından ülke genelinde hem kurumlar hem de vatandaşlar tedbirlerini almaya devam ediyor. Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği de Korona Virüsüne karşı adeta alarma geçti. Birliğin ortak kullanım alanları başta olmak üzere tüm noktalarında dezenfekte çalışması yapıldı. Virüsün Türkiye’de de görülmesinden sonra bir dizi önlem aldıklarını belirten Başkan Rasim Fırat, çalışanlar ve esnaf sanatkarlar için güvenli bir ortam hazırladıklarını dile getirdi. Başkan Fırat, dezenfekte çalışmalarınını düzenli bir şekilde sürdürüldüğünü bildirdi.


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa