Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği
Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği
Dosya Bulunamadı..
ESOB’tan ‘nefes aldıran’ protokol
ESOB’tan ‘nefes aldıran’ protokol
Esnafa yüzde 50’ye varan indirimli telefon ve internet Erzurum’da esnaf ve sanatkârlar artık telefon ve internet faturalarını yüzde 40-50 daha az ödeyecek. Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’nin (ESOB) Çamkıran Grup...
6 Eylül 2018 10:35
Font1 Font2 Font3 Font4

Esnafa yüzde 50’ye varan indirimli telefon ve internet

Erzurum’da esnaf ve sanatkârlar artık telefon ve internet faturalarını yüzde 40-50 daha az ödeyecek. Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’nin (ESOB) Çamkıran Grup distribütörlüğündeki Millenicom Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş. ile imzaladığı protokol esnafa nefes aldıracak.

Esnaf ve sanatkârların, sabit telefon ve internet hizmetlerini daha uygun fiyatla kullanmalarını sağlamayı hedefleyen ESOB, bu anlamda önemli bir adım attı. Başkan Rasim Fırat’ın girişimleriyle Millenicom Telekomünikasyon A.Ş. yetkilileriyle yapılan görüşmelerin ardından ESOB üyelerine özel telefon ve internet paketi hazırlandı.

 

CAYMA BEDELİNİ BİLE MİLLENİCOM KARŞILAYACAK

Protokol gereği ESOB üyesi tüm işyerlerine her yöne 500 dakikalık ses paketi için 29,99 TL, internet için de 8 mbit’ten 35 mbite kadar sınırsız ve adil kullanım kotası olmadan (sabah 07.00’den akşam 19.00 arası) 40,99 TL fiyatlandırma yapıldı. Ayrıca internet hizmetinde taahhüdü olan tüm üyelerin 200 TL’ye kadar olan cayma bedellerinin de Millenicom tarafından karşılanması sağlandı.

 

ÜYELER BAĞLI ODALARA MÜRACAAT EDECEK

Erzurum Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Rasim Fırat, Çamkıran Group Yönetim Kurulu Başkanı Ali Hikmet Çamkıran, Millenicom Telekomünikasyon A.Ş. Türkiye Kurumsal Satış Müdürü Sercan Hepgüler ve ESOB Genel Sekreteri Cüneyt Acir’ın imza attığı protokol kapsamında  özel tarifeden yararlanmak isteyen esnaf vesanatkarlar bağlı bulundukları odalara müracaat edecekler.

 

BAŞKAN FIRAT: FATURALAR YARI YARIYA DÜŞECEK

Esnaf Sarayında düzenlenen imza töreninin ardından oda başkanları ve sekreterlerine bilgilendirme toplantısı yapılırken, Başkan Rasim Fırat, protokol kapsamında faturaların yarı yarıya düşeceğini belirtti. Üye işyerlerinin şu anda kullandıkları sabit telefon ve internet hizmetini daha hızlı ve daha fazla dakikayla yüzde 50’ye varan oranda indirimli kullanacağını kaydeden Başkan Fırat, şunları söyledi. “Telefon ve internet faturaları esnaf ve sanatkârlarımızın kronik giderlerinden biri. Daha öncede faturaların daha uygun ve hesaplı olması için bir takım girişimlerimiz olmuştu. Ancak bu kez faturalarda ciddi bir indirim sağlayacak protokole imza attık. Türk ekonomisine darbe girişiminin yapıldığı bu dönemde üyelerimiz telefon ve internet faturalarını daha hesaplı bir şekilde ödeyecek.”

 


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa
WordPress PopUp