Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği
Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği
Dosya Bulunamadı..
ESOB’tan Özerbaş’a plaket
ESOB’tan Özerbaş’a plaket
Ukrayna’da düzenlenen bir yarışmada birinci olan Ahmet Kemal Özerbaş’a Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğince plaket verildi. Ukrayna’da düzenlenen bir yarışmada “Çocuk gelinlere hayır” temasıyla birinciliği elde eden Ahmet Kemal Özerbaş’a...
18 Mayıs 2012 14:03
Font1 Font2 Font3 Font4

Ukrayna’da düzenlenen bir yarışmada birinci olan Ahmet Kemal Özerbaş’a Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğince plaket verildi.

Ukrayna’da düzenlenen bir yarışmada “Çocuk gelinlere hayır” temasıyla birinciliği elde eden Ahmet Kemal Özerbaş’a Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nde (ESOB) düzenlenen bir törenle plaket verildi.
Düzenlenen plaket takdim töreninde konuşan ESOB Başkanı Rasim Fırat, çocuk yaşta evlendirilen çocukların var olmasının çok üzücü olduğunu, Erzurumlu bir sanatkarın uluslararası bir yarışmada birinciliği elde etmesinin ise sevindirici olduğunu belirterek Ahmet Kemal Özerbaş’a plaket takdim etti.
ESOB yönetim Kurulu üyeleri ve Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Mustafa Çetin ve Yönetim Kurulu üyelerinin hazır bulunduğu törende konuşan Ahmet Kemal Özerbaş da ulusal ve uluslararası alanda bu konuya dikkat çekmek istediklerini belirterek, ” Birlik başkanımızın bu konudaki duyarlılığına teşekkür ediyor ve plaketi ekibim adına alıyorum. Ukrayna’da 10 kişilik bir ekiple bir gösteri sunduk. Oldukça olumlu tepkiler aldık.” dedi.


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa