Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği
Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği
Dosya Bulunamadı..
BU BELADAN KURTULACAK GÜÇTEYİZ
BU BELADAN KURTULACAK GÜÇTEYİZ
Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve ESOB Başkanı Rasim Fırat, İstanbul’da yaşanan saldırıyı lanetledi ve sağduyu çağrısında bulundu. Başkan Fırat, “Büyük Türk milleti bu beladan kurtulabilecek güçtedir”...
12 Aralık 2016 16:06
Font1 Font2 Font3 Font4

Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve ESOB Başkanı Rasim Fırat, İstanbul’da yaşanan saldırıyı lanetledi ve sağduyu çağrısında bulundu. Başkan Fırat, “Büyük Türk milleti bu beladan kurtulabilecek güçtedir” dedi.
Hain saldırılarda hayatını kaybeden tüm şehitlere Allah’tan rahmet ve yakınlarına başsağlığı dileyen ESOB Başkanı Rasim Fırat, kandan beslenen şer zihniyetin sonunun yaklaştığını vurguladı. Başkan Fırat, “Bu büyük millet, birlik ve beraberliğine sahip çıktığı sürece terörün üstesinden gelebilecek kudrete sahiptir. Vatan toprağımızda birliğimizi, dirliğimizi, kardeşliğimizi hedef alan, bizi bölmek isteyenler her zaman ki gibi hayal kırıklığına uğrayacaklardır. Yaşanan her olay elbette ki yüreğimizi dağlamakta, acımızı kat be kat artırmaktadır. Ancak verdiğimiz ve vereceğimiz tepkilerde çok dikkatli ve sağduyulu olmalıyız. İç karışıklık çıkararak, kardeşi kardeşe düşürmek isteyen bu zihniyetin oyununa gelmemeliyiz. Eminiz ki güvenlik güçlerimiz bu alçakça saldırıları gerçekleştirenlere gereken cezayı fazlasıyla verecektir” dedi.

 

 


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa