Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği
Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği
Dosya Bulunamadı..
Fırat: Vergi bilinci toplumun her kesimine yayılmalı
Fırat: Vergi bilinci toplumun her kesimine yayılmalı
Erzurum Vergi Dairesi Başkanı Ergün Aslan, 22-25 Şubat tarihleri arasında kutlanan Vergi Haftası etkinlikleri çerçevesinde Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Rasim Fırat’ı makamında ziyaret etti. Başkan Fırat, vergi...
24 Şubat 2016 12:04
Font1 Font2 Font3 Font4

Erzurum Vergi Dairesi Başkanı Ergün Aslan, 22-25 Şubat tarihleri arasında kutlanan Vergi Haftası etkinlikleri çerçevesinde Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Rasim Fırat’ı makamında ziyaret etti. Başkan Fırat, vergi bilincinin toplumun her kesimine yayılması gerektiğini belirtti.
Vergi Dairesi Başkanı Ergün Aslan beraberinde Gelir İdaresi Grup Müdürü Mehmet Kuzucu, Kazım Karabekir Vergi Dairesi Müdürü Ayşe Gınalı, Aziziye Vergi Dairesi Müdürü Mehmet Ozan ve İnsan Kaynakları Müdürü Yavuz Kalkan ile Esnaf Sarayı’nı ziyaret etti. ESOB Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih Çiftçi, Zeki Pınar, Fatih Kantar ve Zekai Kaplan’ın da hazır bulunduğu ziyarette günün anısına ESOB Başkanı Rasim Fırat’a çiçek taktim eden Aslan, hafta ile ilgili bilgiler verdi. Vergi Dairesi Başkanlığı olarak her zaman mükelleflerin yararına, onlara kolaylık sağlayacak uygulamaları hayata geçirmeye gayret gösterdiklerini ifade eden Aslan, bu anlamda ESOB gibi kendileriyle işbirliği içinde olan kurumların varlığının önemli olduğuna dikkati çekti. ESOB faaliyetleriyle igili bilgi veren Başkan Rasim Fırat da vergi bilincinin önemine değindi ve toplumun her kesimine yayılması gerektiğinin altını çizdi. Ziyaretin ardından hatıra fotoğrafı çektirildi.


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa