Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği
Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği
Dosya Bulunamadı..
Fırat’tan Kılıç’a Oltutaşı hediye
Fırat’tan Kılıç’a Oltutaşı hediye
Erzurum Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Rasim Fırat, gezi ve incelemelerde bulunmak üzere Erzurum’a gelen Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’a Oltutaşıtespih ile gümüş işlemeli bir broş hediye etti....
8 Aralık 2012 00:06
Font1 Font2 Font3 Font4

Erzurum Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Rasim Fırat, gezi ve incelemelerde bulunmak üzere Erzurum’a gelen Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’a Oltutaşıtespih ile gümüş işlemeli bir broş hediye etti.

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Erzurum’daki temasları sırasında esnafı unutmadı. Ak Parti Erzurum Milletvekili Muhyettin Aksak, Erzurum Valisi Sebahattin Öztürk, Ak Parti İl Başkanı Murat Kılıç, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler ve Esnaf ve Sanatkârlar Odası Birliği (ESOB) Başkanı Rasim Fırat ile Taşmağazalar semtine giden Bakan Kılıç, tek tek ziyaret ettiği işyerlerinde esnafla“merhaba”laştı. Esnaf gezisi sırasında ESOB Başkanı Rasim Fırat, Bakan Kılıç’a Oltutaşı tespih ile gümüş işlemeli bir broş hediye etti. Tespihi yakından inceleyen Bakan Kılıç, ESOB Başkanı Fırat’a jestinden ötürü teşekkür etti.


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa