Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği
Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği
Dosya Bulunamadı..
Kaymakam Kepçeli ESOB’u ziyaret etti
Kaymakam Kepçeli ESOB’u ziyaret etti
Uşak’ın Sivaslı ilçesinden son kararnameyle Erzurum’un Uzundere ilçesine atanan Mehmet Levent Kepçeli, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Rasim Fırat’a iade-i ziyarette bulundu. Beraberinde Uzundere Belediye Başkanı Halis Özsoy ile...
18 Ekim 2012 10:28
Font1 Font2 Font3 Font4
Uşak’ın Sivaslı ilçesinden son kararnameyle Erzurum’un Uzundere ilçesine atanan Mehmet Levent Kepçeli, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Rasim Fırat’a iade-i ziyarette bulundu.
Beraberinde Uzundere Belediye Başkanı Halis Özsoy ile esnaf sarayına gelen Kaymakam Kepçeli, Erzurum’da görev yapacak olmaktan mutlu olduğunu dile getirdi. Uzundere’yi ‘saklı cennet’ olarak nitelendiren Kaymakam Kepçeli, yeni dönemde turizm projeleri geliştireceklerini söyledi. Kepçeli, “Uzundere’de turizm potansiyeli çok yüksek. Burayı turizm merkezi yapacağız. Bunun için çalışmalar başlattık. Biyolojik çeşitlilik çok fazla. Coğrafi değer bakımından çok zengin. Doğal ve düzenli bir ilçe. Burası adeta saklı cennet. Bu kadar güzel ve insanlarının sevecen olduğu bir ilçede göreve başladığım için çok mutluyum” diye konuştu. ESOB Başkanı Rasim Fırat ise yeni görevinde Kaymakam Kepçeli’ye başarılar diledi ve her konuda desteğe hazır olduklarını bildirdi.

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa