Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği
Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği
Dosya Bulunamadı..
Katırcı ESOB’da
Katırcı ESOB’da
Konya Akşehir Kaymakamlığı’ndan Yakutiye İlçe Kaymakamlığı’na atanan Ahmet Katırcı, Erzurum Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Rasim Fırat’a iade-i ziyarette bulundu. Kentteki tüm odaların aynı çatı altında olduğunu öğrenen Kaymakam...
15 Ekim 2012 13:27
Font1 Font2 Font3 Font4

Konya Akşehir Kaymakamlığı’ndan Yakutiye İlçe Kaymakamlığı’na atanan Ahmet Katırcı, Erzurum Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Rasim Fırat’a iade-i ziyarette bulundu. Kentteki tüm odaların aynı çatı altında olduğunu öğrenen Kaymakam Katırcı, “Harika bir durum. İlk kez böyle bir şeyle karşılaşıyorum” dedi.

 

Erzurum Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (ESOB), Yakutiye Kaymakamı Ahmet Katırcı’yı konuk etti. Yaklaşık bir ay önce Konya Akşehir’den Erzurum’a atanan Kaymakam Katırcı, iade-i ziyarette bulunduğu ESOB Başkanı Rasim Fırat ile sohbet etti. ESOB Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hanefi Topçuoğlu’nun da hazır bulunduğu ziyarette, kentteki tüm oda başkanlıklarının aynı çatı altında olduğunu öğrenen Kaymakam Katırcı, şaşkınlığını gizleyemedi. İlk kez böyle bir durumla karşılaştığınısöyleyen Katırcı, “Oda başkanlıkları için büyük kolaylık. Ekonomik anlamda da büyük bir kârdalar” dedi. Kaymakam Katırcı daha sonra ESOB Başkanı Rasim Fırat ile birlikte Esnaf Sarayı’nı gezdi. Katlarda bulunan oda başkanlıklarını da ziyaret eden Kaymakam Katırcı, yetkililerle sohbet etti.


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa