Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği
Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği
Dosya Bulunamadı..
Taşkesenlioğlu ESOB’da
Taşkesenlioğlu ESOB’da
Bir dizi gezi ve ziyaretlerde bulunmak üzere memleketi Erzurum’a gelen Halkbank Genel Müdürü Ali Fuat Taşkesenlioğlu, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Rasim Fırat’ı ziyaret etti. Halkbank Genel Müdür Yardımcısı...
23 Mayıs 2014 19:10
Font1 Font2 Font3 Font4

Bir dizi gezi ve ziyaretlerde bulunmak üzere memleketi Erzurum’a gelen Halkbank Genel Müdürü Ali Fuat Taşkesenlioğlu, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Rasim Fırat’ı ziyaret etti.
Halkbank Genel Müdür Yardımcısı Taner Aksal, Erzurum Bölge Koordinatörü Mücahit Yıldırım ve Aziziye Şube Müdürü Bülent Pesen ile birlikte Esnaf Sarayı’na gelen Genel Müdür Taşkesenlioğlu, ESOB Başkanı Rasim Fırat ile görüştü. ESOB Yönetim Kurulu üyelerinin de bulunduğu ziyarette, Birlik çalışmaları hakkında bilgiler alan ve destek isteyen Taşkesenlioğlu, “Bu önemli göreve atandıktan sonra Erzurum’a ilk kez geliyorum. Ekonomimizin bel kemiği olan esnaf bizim için çok önemli. Her zaman desteğinizi hissetmek istiyoruz” dedi. Taşkesenlioğlu’na görevinde başarılar dileyen ESOB Başkanı Rasim Fırat ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Böylesine önemli bir kurumun başında hemşerimizin bulunması bizleri ziyadesiyle gururlandırmıştır. Bu görevi layıkıyla yerine getireceğinize ve önemli başarılara imza atacağınıza eminiz” dedi.
Ziyaretin sonunda Genel Müdür Taşkesenlioğlu, Başkan Fırat’a porselen bir tabak hediye ederken, Fırat’ta gümüş işlemeli Oltu Taşı bir tespih hediye etti.

 


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa