Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği
Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği
Dosya Bulunamadı..
Esnafa enerji indirimi
Esnafa enerji indirimi
ESOB’dan dev bir hizmet daha Esnafa enerji indirimi Erzurum Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Rasim Fırat’ın girişimleriyle birliğe üye 16 bin 500 esnaf ve sanatkâra enerji indirimi uygulanacak....
4 Mayıs 2016 11:01
Font1 Font2 Font3 Font4

ESOB’dan dev bir hizmet daha

Esnafa enerji indirimi

Erzurum Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Rasim Fırat’ın girişimleriyle birliğe üye 16 bin 500 esnaf ve sanatkâra enerji indirimi uygulanacak. ARAS EDAŞ ile imzalanan protokole göre enerji indirimi esnafın işyerleriyle birlikte evlerini de kapsayacak.

ESOB, esnafı rahatlatacak önemli bir hizmete daha imza attı. Başkan Rasim Fırat’ın girişimleriyle ARAS EDAŞ ile imzalanan bir protokolle birliğe üye olan 16 bin 500 esnaf ve sanatkâra enerji indirimi uygulanması sağlandı. Esnaf Sarayı’nda yapılan protokol imza törenine ESOB Başkanı Rasim Fırat, ARAS EDAŞ Genel Müdürü Fikret Akbaş, ARAS Elektrik Perakende Satış Genel Müdürü İbrahim Yıldırım, Koordinatör Halil Toslak ve Satış Müdürü Ahmet Topaloğlu, ESOB Başkan Vekili Fatih Çiftçi ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Başkan Fırat ile ARAS Elektrik Perakende Satış Genel Müdürü İbrahim Yıldırım arasında imzalanan protokol kapsamında esnaf ve sanatkârın iş durumuna göre indirim yüzdesi faturalara yansıyacak. Birliğe üye 16 bin 500 esnaf ve sanatkârın bu fırsattan yararlanmasını isteyen ESOB Başkanı Rasim Fırat, “Karşılıklı görüşmelerimiz neticesinde bize kayıtlı olan esnaf ve sanatkârlarımızın gerek işyerlerinde gerekse evlerinde kullandıkları elektrikte indirim yaptırdık. Esnafımıza hizmet için buradayız. Ticarethane, mesken ve sanayi bölümleriyle ilgili yerler var. Buralarda esnaf olan üye arkadaşlarımız bizdeki kayıt belgelerini alıp ARAS Elektriğe verdikleri takdirde kayıta alınacaklar ve bu indirimlerden faydalanacaklar. Başata ARAS Elektriğe ve bu işte emeği olanlara teşekkür ediyorum. Hayırlı, uğurlu olsun” dedi. ARAS Elektrik Perakende Satış Genel Müdürü İbrahim Yıldırım ise, “Olabildiğince en ekonomik en avantajlı nasıl satışı nasıl yapabiliriz diye çalışmalarımız var. 16 bin 500 civarında üyenin yararına böyle bir protokol imzaladık. Her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum. Sonuçta biz Erzurum’un, bu bölgenin bir şirketiyiz. Bu bölgede kazandığımızı bu bölgede paylaşmayı bilmemiz lazım. Mantığımız, yaklaşımımız budur” diye konuştu.


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa