Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği
Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği
Dosya Bulunamadı..
ESOB’da bankacılar zirvesi
ESOB’da bankacılar zirvesi
TESK Yönetim Kurulu Üyesi ve ESOB Başkanı Rasim Fırat, KOSGEB kredisi sağlayan kamu ve özel bankaların yöneticileriyle Esnaf Sarayı’nda buluştu. Toplantıda KOSGEB kredisinden yararlanmak isteyen esnafın bankalarda yaşadığı sorunlar ve...
30 Mart 2017 12:58
Font1 Font2 Font3 Font4

TESK Yönetim Kurulu Üyesi ve ESOB Başkanı Rasim Fırat, KOSGEB kredisi sağlayan kamu ve özel bankaların yöneticileriyle Esnaf Sarayı’nda buluştu. Toplantıda KOSGEB kredisinden yararlanmak isteyen esnafın bankalarda yaşadığı sorunlar ve çözüm önerileri görüşüldü.

Erzurum’daki kamu ve özel bankaların temsilcileri Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Rasim Fırat’ın daveti üzerine Esnaf Sarayı’nda organize edilen sabah kahvaltısında bir araya geldi. Toplantıda Hükümetin KOSGEB üzerinden esnafa sıfır faizli kredi imkânı sağladığını anımsatan ESOB Başkanı Rasim Fırat, bu anlamda bankalara önemli görev düştüğünü dile getirdi. Krediden yararlanmak isteyen esnafın yaşadığı sorunların asgariye indirilmesi için görüş alış verişinde bulunulduğu toplantıda Başkan Fırat, “Hükümetimiz sağ olsun adeta ‘can suyu’ niteliğinde sıfır faizli kredi fırsatı verdi. Tabi bu krediden yararlanmak için bir takım şartların yerine getirilmesi gerekiyor. Erzurum’da da esnafımızın önemli bir bölümü bu imkândan yararlanmaya hak kazandı. Esnafımızın bu anlamda müteşekkir ancak bir takım sorunlar da yaşanmıyor değil. Bu konuda siz bankacı dostlarımızın desteğini bekliyoruz” dedi. ESOB Yönetim Kurulu üyeleri, Genel Sekreter Cüneyt Acır, KOSGEB İl Müdürü Veysel Vural ve KOSGEB Başkanlık Müşaviri Ahmet Turanoğlu’nun da hazır bulunduğu toplantıya Ziraat Bankası Bölge Yöneticisi Eroğlu Er, Halk Bankası Bölge Koordinatörü Mücahit Yıldırım, Vakıf Bank Bölge Müdürü Ertuğrul Çoban, İş Bankası Satış Bölge Müdür Yardımcısı Barış Şahin, İş Bankası Merkez Şube Müdürü Şükrü Kaptan, Ziraat Bankası Bölge Performans Şube Yöneticisi Murat Bedir, Akbank Kongre Şube Müdürü Haluk Torun, Vakıflar Bankası Krediler Müdürü Sabit Kurtuluş, Halk Bankası Kredi Tahsisi Müdürü Özgür Okay Korkmaz, Finansbank Merkez Şube Müdürü Ömer Aktaş, Halk Bankası Bölge Pazarlama Müdürü Gökhan Yiğit, Garanti Bankası Bosna Caddesi Şube Müdürü Murat Gül, Yapı Kredi Bankası Merkez Şube Müdürü Erkan Samsunlu, Denizbank Şube Müdürü İlker Murat Durgun, Yapı Kredi Bankası Şube Müdür Yardımcısı Eray Dileroğlu, Akbank Şube Müdürü Kadir Sarıgül, Kredi Garanti Fonu Şube Koordinatörü Suna Üvez katıldı.


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa