Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği
Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği
Dosya Bulunamadı..
KOSGEB sertifikalarını aldılar
KOSGEB sertifikalarını aldılar
Erzurum Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (ESOB) ile KOSGEB tarafından ortaklaşa düzenlenen ‘Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’nin üçüncüsü tamamlandı. Kursiyerlere sertifikaları törenle verildi. EESOB’un öncülüğünde Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve...
17 Şubat 2016 17:56
Font1 Font2 Font3 Font4

Erzurum Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (ESOB) ile KOSGEB tarafından ortaklaşa düzenlenen ‘Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’nin üçüncüsü tamamlandı. Kursiyerlere sertifikaları törenle verildi.
EESOB’un öncülüğünde Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’nin üçüncüsü tamamlandı. Esnaf Sarayı’nda yapılan eğitimlere 30 kursiyer katıldı. İşyeri kurmak isteyenler için ‘altın fırsat’ olarak değerlendirilen ‘Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’ sertifikası kursiyerlere törenle verildi. Bu sertifikayı almaya hak kazanan kursiyerler işyeri açmak istedikleri takdirde KOSGEB’ten 50 bin lira hibe, 100 bin lira da faizsiz kredi alabiliyorlar. Kursiyerleri tebrik eden ESOB Genel Sekreteri Cüneyt Acır, girişimcilere ticari hayatlarında başarılar diledi. KOSGEB Bölge Muhasebe Müdürü Mustafa Kemal Ergan’ın da katıldığı sertifika töreninde konuşan KOSGEB İl Müdürü Veysel Vural, ticarete atılacak girişimcilere farklı fikirler üretmeleri konusunda tavsiyelerde bulundu.


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa