Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği
Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği
Dosya Bulunamadı..
Paşa ESOB’ta
Paşa ESOB’ta
9’uncu Kolordu Komutanı Korgeneral Kamil Başoğlu, Erzurum Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ni (ESOB) ziyaret etti. Başkan Rasim Fırat ve yönetim kurulu üyeleriyle sohbet eden Korgeneral Başoğlu, “Erzurum’da olmaktan mutluyum” dedi....
26 Eylül 2012 11:26
Font1 Font2 Font3 Font4

9’uncu Kolordu Komutanı Korgeneral Kamil Başoğlu, Erzurum Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ni (ESOB) ziyaret etti. Başkan Rasim Fırat ve yönetim kurulu üyeleriyle sohbet eden Korgeneral Başoğlu, “Erzurum’da olmaktan mutluyum” dedi.

Kısa bir süre önce Erzurum’a atanan Korgeneral Kamil Başoğlu, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Rasim Fırat’a iade-i ziyarette bulundu. Sabah saatlerinde Esnaf Sarayı’na gelen 9’uncu Kolordu Komutanı Korgeneral Başoğlu, ESOB Başkanı Fırat, Yönetim Kurulu Üyeleri Zeki Pınar ve Fatih Çiftçi ile bir süre sohbet etti.

Erzurum’da görev yapacak olmaktan mutlu olduğunu belirten Korgeneral Başoğlu, ziyaretin sonunda ESOB Başkanı Fırat ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Korgeneral Başoğlu’nun ziyaretinden memnuniyet duyduklarını dile getiren ESOB Başkanı Rasim Fırat, “Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa